Marijos Mendelės-Leliugienės autoriniai neuroedukaciniai metodai (NEM)

NEM nauda

NEM ir jų algoritmai padeda žmogui išplėtoti jo prigimtines sąmonės galias savigydai ir kartu su emocine žmogaus atmintimi sudaro unikalias sąlygas jam kitaip pažvelgti į jausmus, emocijas, vidines būsenas, kurias sukėlė skaudžios gyvenimo patirtys, destruktyvus auklėjimas, gniuždanti aplinka, pakeisti mąstymą ir elgesį, atsikratyti psichosomatinių skausmų ir šitaip sustiprinti fizinę, psichoemocinę ir dvasinę sveikatą. 

Kita specialiai sukurtų NEM algoritmų grupė padeda žmogui saugiai mintimis nusikelti į praeitį ir ateitį, mėgautis gyvenimu čia ir dabar bei sąmoningai pasirinkti orią būtį, tikslingai svajoti.

NEM pristabdo žmogaus senėjimą

Tyrimas „Neuroedukacinių metodų įtaka žmogaus telomerų ilgio dinamikai“ parodė, kad periodiškai taikant NEM (po 20 val. per mėnesį 4 mėnesius iš eilės) žmogaus telomerų trumpėjimo procesai (turintys įtakos žmogaus organizmo senėjimui) sulėtėjo 4,2 karto.

NEM sumažina kortizolio lygį

Meditacija ir kontempliacija padeda įveikti stresą ir leisti į gilesnį, subtilesnį savęs pažinimą.

NEM silpnina depresyvumą

Specialiai sukurti NEM ir jų algoritmai skatina žmogų atrasti orios būties prasmę ir moko atleisti ir atsiprašyti.

Programos idėjos
pradžia – institutas „Rafaelis“

Prieš daugiau nei 20 metų įsteigtos inovatyvių programų studijos, kuri vėliau tapo asmenybės ugdymo institutu „Rafaelis“, veikla prasidėjo nuo prevencinės programos, skirtos darbui su rizikos grupei priklausančiais vaikais, sukūrimo. Ji buvo įgyvendinama įvairiuose socialiniuose projektuose siekiant ugdyti asmenybes ir dirbti su krizę patiriančiomis šeimomis.

Atsiradus rėmėjų ir vis daugiau vaikų, norinčių lankyti asmenybės ugdymo programą, institutas augo. Vėliau pagrindine jo veikla tapo neformalusis vaikų švietimas vaikų dienos centruose ir kvalifikacijos tobulinimo seminarai pagal akredituotas specialistams skirtas programas.

Lektoriai

Mokymų akimirkos